Je pondělí 17.5. 2021 a my můžeme konečně otevřít "zahrádku" 

Počasí sice nic moc, ale my se nedáme a pivko Vám natočíme.

zahr..jpg

O nás

   Přímo na hrázi rybníka Velké Dářko se nachází stylové občerstvení. Kromě teplých i studených pokrmů, nápojů a zmrzliny Vám také nabízí nádhernou vyhlídku na vodní plochu "moře Vysočiny" lemovanou hustými lesy Žďárských vrchů.
      Se svými nekonečnými cyklostezkami, lány borůvek a příznivými podmínkami pro pěší turistiku nebo houbaření je tato oblast oblíbeným místem pro všechny, kteří rádi svůj čas tráví aktivně.
     Nový kemp Pod Hrází se nachází v bezprostřendní blízkosti občerstvení a je vybaven bezbarierovým sociálním zařízením a kuchyňkou. 

Na našich stránkách najdete užitečné a aktuální informace o tom, co se na Velkém Dářku děje, co pro Vás chystáme, i které akce  v blízké i vzdálené minulosti proběhly.
 
Cesta na Velké Dářko vede po  silnice 1.tř. číslo 37, kde poblíž obce Škrdlovice odbočíte dle dopravního značení na komunikaci, která Vás dovede cca po 1 km přímo k nám.
Jsme tu pro Vás  od pátku do nedělě a v plné letní sezóně pak denně.
Sezónu otvíráme v dubnu a končíme říjnem.

Kromě běžné nabídky si u nás můžete domluvit soukromou či firemní akci, oslavu narozenin, zabijačku............prostě cokoli, na čem se domluvíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

  

občerstvení Na Hrázi Velké Dářko | tel.: 725 541 544, 725 009 199 | obcerstveni-darko@seznam.cz


 

Copyright © 2010 občerstvení Na Hrázi Velké Dářko | www stránky a optimalizace Autograph, Admin-NG