Přímo z kempu krásný výhled na rybník Nový, který se nachází pod Velkým Dářkem. Když budete mít štěstí, uvidíte tu lovit černého čápa, který u Dářka hnízdí. Není tady nouze i o další vodní ptáky. Možná Vás někdy překvapí i noční žabí koncerty. Kemp obklopují vzrostlé stromy nabízející stín ve slunečných dnech a z jedné strany nás lemuje hráz, která chrání proti větru. 

Od hlavní pláže Velkého Dářka Vás dělí jen několik kroků.

Vstup do vody je zde pozvolný.

V těsné blízkosti kempu se nachází občerstvení s možností celodenního stravování, piva, limonády či kávy. les.jpg

Je zde i dostatek místa u kamen pro dny, kdy počasí zrovna nepřeje. Za občerstvením na Vaše děti čeká menší dětské hřiště.


Dářko je ideální pro vodní sporty, je zde půjčovna šlapadel, křižují se tu cyklostezky = ideál pro aktivní dovolenou. Kdo má raději klidný odpočinek, uvítá hluboké lesy plné borůvek a hub. Kemp je lesy obklopen, záleží jen na Vašich možnostech, jestli se vydat pěšky po lesních cestách nebo kolmo po cyklostezkách. Kdo nás navštíví v zimě, tak i po udržovaných běžkařských trasách.                                                                 houby.jpg


Nacházíte se ale v chráněné krajinné oblasti, čemuž musíte svůj pobyt v lesích a okolí Dářka přizpůsobit. Odměnou Vám bude panenská příroda, kterou zde poznáte.

kemp Pod Hrází Velké Dářko | tel.: 725 009 199 | kemppodhrazi@seznam.cz


 

Copyright © 2010 Kemp Pod Hrází Velké Dářko | www stránky a optimalizace Autograph, Admin-NG